Így zárásként egy-két számadat. 7 hónapon keresztül (3 évszakban) tartott a sorozat. A 30 alkalmon felül – hogy könnyebb legyen teljesíteni a 90%-os legmagasabb szintet – még +3 külön tematikus napot is beiktattunk (melyek nagyon népszerűek voltak külön-külön is). Volt a Magyar Sport Napja alkalmából + napunk. A Futás Párizsba! körgyűjtögetésnél is betettünk egy + olimpiai fáklyás futónapot, majd augusztusban egy éjszakai Csillaghullás futást. Összesen 1463 részvételünk volt (minden programon összeadva a részvételeket). Ezt 311-en csináltuk meg (egy főre lebontva ennyien vettek részt). Átlagban 44,33 főre(!!!) jött ki egy alkalom, amely messze túlszárnyal minden elképzelésünket. Ezek közül a legtöbben a Magyar Sport Napi eseményen voltak egyszerre (108 fő).
Akik 90%-ban (27 alkalmas bűvös szint) velünk voltak a különböző szintű ajándékok után megkapták a jubileumi pólónkat: Bot László, Gál Melinda, Hunyák Gábor, Kovács Adrien, Kriston Bodnár László, ifj. Kriston Bodnár Lacika, Pénzes András, Pénzes Balázs (nincs a képen, de reméljük, hogy a zárthelyi sikerült), Pénzesné Barta Krisztina, Sántha Klára, Antal Zsuzsanna, Soltász István, Szrogh Mónika. Közülük Bot László, Kriston Bodnár László és Lacika minden alkalommal ott volt!!! Még szervezők közül sem volt, aki mindegyiken ott lett volna.
Köszönjük az egyesületünk valamennyi tagja nevében mindenkinek – nem csak a rendszeres törzsgárdának, hanem akik akár egy alkalommal is kint voltak a stadionban és körözgettek futva, sétálva – hogy velünk tartottatok, mert így megvalósult:
„a mi ünnepünk, a Te egészséged!”